Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
  • BBES Sp.z o.o.
  • ul. Okulickiego 29/20
  • 42-200 Częstochowa

Funkcje systemu FIRRIT

System FIRITT to oprogramowanie ERP dla firm. Jest kompleksowym narzędziem umożliwiającym planowanie i nadzorowanie realizacji produkcji wyrobów w dowolnej branży, zarówno typowych jak i konfigurowanych pod indywidualne zamówienia.

Planowanie

Planujemy każdy projekt od podstaw, a nasze doświadczenie i wiedza upewnia Klienta, że otrzyma dokładnie to czego oczekuje. Wdrożony projekt nie zwalnia nas z dalszej współpracy. Wysoki poziom naszego serwisu i pomocy technicznej.

Modułowość

Cały system FIRITT składa się z modułów, które razem tworzą spójną całość. Z wspomnianych modułów można przytoczyć moduł Produkcja, Kontrahenci lub Magazyn. Każdy z nich ma swoje przeznaczenie i zastosowanie w systemie.

Konfiguracja

Nasz system zarządzania firmą jest dostosowywane do wymogów stawianych przez klienta. Stawiamy na zadowolenie klienta i pełną realizację jego potrzeb. Jeśli w trakcie wdrażania systemu okaże się, że nie spełnia on jakichś wymagań, jesteśmy w stanie rozbudować oprogramowanie o potrzebne funkcje.

O nas

BBeS sp. z o.o. została założona w 2007 roku, jest kontynuacją firmy SYSTEMY INFORMATYCZNE działającej od 1995 roku. Spółka tworzy oprogramowanie ERP dla firm z sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Dotychczas tworzyliśmy oprogramowanie dla firm działających w takich sektorach jak: produkcja szyb zespolonych, produkcja okien i drzwi, produkcja akcesoriów obuwniczych, skup i przerób złomu metali, produkcja ozdób choinkowych i inne. Aktualnie na bazie zdobytych doświadczeń został zbudowany uniwersalny system...

Zaufali Nam

Oni już korzystają z naszych usług od wielu lat.
Czas, aby Twoja firma przekonała się o możliwościach naszego oprogramowania.